مقاله چگونه بازدید کنندگان وب سایت را به مشتری تبدیل کنیم؟ به شما یاد می دهد چگونه بازدید کنندگانی که وارد سایت کسب و کار اینترنتی شما می شوند را به مشتری تبدیل کنید.

بسیاری از سایت های کسب وکارهای اینترنتی روزانه بازدید کنندگان بسیار زیادی از طریق گوگل و موتورهای جستجو دارند ولی هیچ کدام از این مشتری ها از وب سایت خرید نمی کنند یا تعداد خیلی پایینی اقدام به خرید محصولات وب سایت آنها می کنند دلیل این موضوع چیست ؟ اگر می خواهید با راهکارهای تبدیل بازدید کنندگان وب سایت به مشتری آشنا شوید ما را تا پایان این مقاله همراهی کنید.

 

چگونه بازدید کنندگان وب سایت را به مشتری تبدیل کنیم؟

چگونه به افرادی که وارد سایت می شوند محصول بفروشیم ؟

چگونه محصولات سایت را به بازدید کنندگان بفروشیم ؟

سوالاتی که بیشتر در ذهن مدیران سایت ها و کسب وکارهای اینترنتی تکرار می شوند اینها هستند و به دنبال راهکار برای این موضوع هستند که چگونه بازدید کنندگان وب سایت را به مشتری تبدیل کنیم؟ و فروش بسیار بالایی را در وب سایت کسب و کار اینترنتی شان تجربه کنند.

چگونه بازدید کنندگان وب سایت را به مشتری تبدیل کنیم؟

۱ – نوشتن و تولید محتوا های آموزشی مفید و ارزشمند

۲ – نوشتن داستان های موفقیت خودتان در حوزه کاری تان

در کسب و کار اینترنتی تان هر موفقیت مثبتی که کسب کرده اید درباره آن محتوای مفید و آموزنده در قالب داستان بنویسید و آن را به صورت کتاب الکترونیکی در بیاورید و برای مشتریان و بازدید کنندگان وب سایت تان هدیه بدهید.

۳ – نوشتن داستان های موفقیت مشتریان کسب و کارتان

مشتریان موفق کسب و کار اینترنتی تان که از محصولات و خدمات شما استفاده می کنند یا آنهایی که راهنمایی شان می کنید و مشکل شان حل می شود سعی کنید از نظرات آنها در قالب ویدیو های تصویری ، فایل صوتی و نوشته در وب سایت تان استفاده کنید تا برای بازدید کنندگان وب سایت انگیزه دهنده باشد.

۴ – پیشنهاد ویژه برای فروش محصولات وب سایت تان

۵ – جمع آوری آدرس ایمیل بازدید کنندگان وب سایت تان

یک صفحه لندینگ پیج به کمک میلرلایت برای وب سایت کسب وکار اینترنتی تان بسازید و در آن برای دریافت آدرس ایمیل بازدید کنندگان فیلدی اضافه کنید یا در قبال دریافت آدرس ایمیل آنها هدیه ای مجانی به آنها بدهید تا آدرس شان را به شما بدهند.

۶ – ارسال ایمیل مارکتینگ دروه ای به کاربران

۷ – ارسال ایمیل پیشنهاد فروش ویژه محصولات وب سایت

می توانید به مناسب های خاص یا به صورت ماهیانه برای کاربران وب سایت تان که آدرس ایمیل آنها را جمع آوری کرده اید ایمیل مارکتینگ پیشنهاد فروش ویژه محصولات ارسال کنید تا به آنها کد تخفیف بدهید تا از محصولات وب سایت تان با تخفیف خرید کنند.

۸ – نوشتن کتاب های الکترونیکی مرتبط با حوزه کاری تان

۹ – استفاده از نظرات مشتریان موفق در سایت تان

۱۰ – ساخت ویدیو های آموزشی رایگان

۱۱ – راهنمایی کردن بازدید کنندگان وب سایت

۱۲ – بروز رسانی منظم محتوای وب سایت

۱۳ – محتوای وب سایت را صرفا برای کاربران بنویسید.

۱۴ – محتوا نویسی حرفه ای در وب سایت را یاد بگیرید.

سعی کنید محتوا را برای کاربران به صورت حرفه ای و جذاب بنویسید تا خوانندگان با خواندن محتوای وب سایت تان انگیزه بگیرند.

۱۵ – رقبای موفق کسب و کارتان را بررسی کنید.

در مقاله چگونه برای وب سایتمان بک لینک های با کیفیت بسازیم؟ به شما یاد می دهیم چگونه بک لینک های با کیفیت برای وب سایتمان بسازیم و در گوگل سریع تر نتیجه بگیریم.

بک لینک چیست ؟

بک لینک یعنی وقتی که لینک وب سایت شما در وب سایت های دیگر قرار می گیرد ، قرار گرفتن لینک شما در وب سایت های دیگر نشان از اهمیت و محبوبیت وب سایت شماست و این موضوع از نظر گوگل اهمیت خاصی دارد به گونه ای که گوگل در رتبه بندی وب سایت ها این موضوع را مد نظر قرار می دهد.

چگونه برای وب سایتمان بک لینک های با کیفیت بسازیم؟

بسیاری از وب سایت های کسب و کار اینترنتی را می بینید که با کلمات کلیدی حوزه کاری شان در صفحه اول گوگل قرار گرده اند و خیلی از مدیران وب سایت های اینترنتی آرزو دارند که وب سایت آنها با کلمات کلیدی دلخواه شان در صفحه اول گوگل قرار بگیرد.بسیاری از وب سایت هایی که در صفحه اول گوگل قرار گرفته اند به واسطه بک لینک ها به این رتبه در گوگل رسیده اند ، بک لینک ها نقش مهمی در بالا آمدن سایت در صفحه اول گوگل دارند به گونه ای که وب سایت های بسیار زیادی را می بینیم که اصلا محتوای خوب و با کیفیتی ندارند و فقط به خاطر داشتن بک لینک در صفحه اول گوگل هستند.گوگل نیز به بک لینک های وب سایت شما اهمیت زیادی می دهند و در رتبه بندی وب سایت به این موضوع توجه زیادی می کنند.من امروز در مقاله چگونه برای وب سایتمان بک لینک های با کیفیت بسازیم؟ به شما می گویم که چگونه برای وب سایت تان بک لینک بسازید.

چه بک لینک های برای وب سایت مفید و مهم هستند ؟

خیلی از افراد می خواهند بدانند از چه وب سایت هایی برای وب سایت شان بک لینک بگیرند که مهم و مفید باشد ، توصیه می شود از وب سایت هایی بک لینک بگیرید که بک لینک های با کیفیتی برای شما بدهند سایت هایی که طول عمر و قدمت بسیار زیادی دارند قطعا بک لینک های آنها از کیفیت بالاتری برخور دار است و در نزد گوگل از محبوبیت بسیار زیادی در رتبه بندی بررسی می شود.

چگونه برای وب سایتمان بک لینک های با کیفیت بسازیم؟

۱ – بک لینک گرفتن از وب سایت هایی که آتوریتی بالایی دارند

۲ – بک لینک گرفتن از سیستم های وبلاگدهی که قدمت زیادی دارند.

۳ – سعی کنید از سایت های خارجی که قدمت زیادی دارند بک لینک بگیرید.

۴ – با ثبت نظرات خودتان در قسمت نظرات سایت ها ووبلاک ها اینکار را بکنید.

۵ – در قسمت نام سعی کنید کلمه کلیدی را وارد کنید ولی زیادی تکرار نکنید.

۶ – در قسمت ایمیل نظرات ایمیل وب سایت تان را وارد کنید.

۷ – در قسمت وب سایت نیز آدرس وب سایت تان را به درستی وارد کنید.

۸ – بک لینک گرفتن از سایت ساز های ایرانی و خارجی که محبوبیت زیادی دارند.

۹ – بک لینک گرفتن از سایت هایی که اعتبار بالایی نزد گوگل دارند.

۱۰ – بک لینک گرفتن از وب سایت های آموزشی

۱۱ – از وب سایت هایی که پسوند دامین آنها EDU و .GOV  است بک لینک بگیرید.