ویژگی های بهترین کلاچ برقی (کلاچ اتوماتیک) چیست؟

در هنگام تهیه کلاچ برقی (کلاچ اتوماتیک)، همواره سوالاتی مطرح می گردد که مهمترین آن این است:

ویژگی های بهترین کلاچ برقی (کلاچ اتوماتیک) چیست؟

پس از انتخاب و تهیه خودرو با درنظر گرفتن سطح درآمد و نوع شیوه زندگی خود، نوبت به انتخاب آپشن های مناسب جهت افزایش امنیت و راحتی در حین استفاده از آن می باشد. یکی از این آپشن ها، سیستم کلاچ برقی (با نام تجاری کلاچ اتوماتیک) می باشد. در این مقاله سعی داریم تا ویژگی های یک کلاچ اتوماتیک خوب و استاندارد را ارائه دهیم، پس با ما همراه باشید.

 

یکی از خصوصیت های بسیار مهم آپشن های استفاده شده در خودرو، این است که استفاده از آن، تداخلی در عملکرد خودرو ایجاد نکند. به عبارت دیگر، نباید آپشن استفاده شده از نظر الکترونیکی برای سایر سیستم های برقی و الکترونیکی تداخل ایجاد کند. به اصطلاح نباید در استاندارد 52 گانه خودرویی خللی ایجاد گردد. آنچه مسلم است امکان بررسی دقیق این موضوع از طریق مالکان خودرو میسر نیست لذا می توان از تجربه کاری شرکت سازنده و تاییدیه های اخذ شده به این مهم پی برد.

یکی از مهمترین گواهی نامه های موجود برای استفاده از کلاچ اتوماتیک، اخذ تاییدیه های پلیس راهور ناجا می باشد. با توجه به اهمیت دستگاه کلاچ برقی، پلیس راهور در این قضیه ورود نموده و شرکت های تولید کننده را مورد بررسی قرار داده است. با توجه تاییدیه های موجود، تنها شرکتی که توانسته این گواهی نامه را اخذ کند، کلاچ برقی شرکت اتاکو می باشد.

حتما بخوانید :   اهمیت کنترل نهایی آسانسور

کلیک کنید برای دیدن قیمت کلاچ اتوماتیک

کلاچ اتوماتیک اتومید هوشمند

یکی از مزایای کلاچ برقی، کنترل خودرو با پدال ترمز در ترافیک و مهمتر از آن کنترل خودرو در شیب های تند به نحوی که با برداشتن پا از روی ترمز، خودرو به عقب برنگردد یا حداقل حرکت به عقب را داشته باشد. یک کلاچ اتوماتیک خوب و پیشرفته، دستگاهی است که به صورت هوشمند و بدون فشردن کلید خاصی، این امکان را برای صاحبان خودرو فراهم سازد. شرکت اتاکو این امکان را به صورت هوشمند در کلاچ برقی خود قرار داده و از آن با عنوان کلاچ برقی اتومید هوشمند یاد می کند.

لیست نمایندگی های کلاچ برقی اتاکو ببینید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *